Czy to Twoja firma?

SPOMET MACHINERY s.c. Antoni Żegleń, Anna Baryś, Jarosław Żegleń praca

Gorlice
SPOMET MACHINERY s.c. Antoni Żegleń, Anna Baryś, Jarosław Żegleń najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy SPOMET MACHINERY s.c. Antoni Żegleń, Anna Baryś, Jarosław Żegleń

Praca alert - powiadomienia

Praca SPOMET MACHINERY s.c. Antoni Żegleń, Anna Baryś, Jarosław Żegleń

  • Krajacz metali

    SPOMET MACHINERY s.c. Antoni Żegleń, Anna Baryś, Jarosław Żegleń
    • Gorlice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPOMET MACHINERY s.c. Antoni Żegleń, Anna Baryś, Jarosław Żegleń poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPOMET MACHINERY s.c. Antoni Żegleń, Anna Baryś, Jarosław Żegleń - oferty archiwalne

  • Frezer

    • 2 900 / mies.
    • Gorlice
    • Zakres obowiązków

      Obróbka skrawaniem części (frezowanie) zgodnie z dokumentacją techniczną.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego, obróbka metali

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gorlicach