TLC Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

TLC sp. z o.o. praca

Gorlice

Jesteśmy TLC Group – Twoim zaufanym partnerem w świecie inżynierii i produkcji przemysłowej. Nasza historia zaczęła się w 2005 roku w malowniczych Gorlicach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć naszą markę. Przez lata rozwinęliśmy się w grupę podmiotów, które wspólnie dążą do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

Specjalizujemy się w produkcji schodów technicznych, schodów ewakuacyjnych, przemysłowych, spiralnych, modułowych, a także drabin technicznych, balustrad, barier i ogrodzeń tymczasowych. Nasze produkty to połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa i estetyki, które są niezbędne w każdym zakładzie pracy.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego i zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego, który jest sercem naszej działalności. To tutaj, dzięki połączeniu szwedzkiej technologii i polskiej przedsiębiorczości, tworzymy rozwiązania na miarę XXI wieku. Nasz park technologiczny to gwarancja innowacyjności i jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty, w tym EN 1090-1, ISO 3834-2 oraz Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem oraz BHP.

Nasze wieloletnie doświadczenie i nieustanne inwestycje w rozwój pozwalają nam utrzymać silną pozycję na rynku i oferować produkty, które spełniają najwyższe standardy. Z dumą nosimy oznakowanie CE na wybranych wyrobach, co jest potwierdzeniem ich jakości i bezpieczeństwa.

Jesteśmy obecni nie tylko w Polsce, ale również za granicą – nasze oddziały w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech to znak, że nasza marka jest rozpoznawalna i ceniona w całej Europie. Oferujemy kompleksowe usługi, od sprzedaży i wynajmu po projektowanie, produkcję i montaż, zawsze dbając o to, aby nasze rozwiązania były dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

W TLC Group wierzymy, że nasza praca to nie tylko produkcja – to przede wszystkim tworzenie bezpiecznego i funkcjonalnego środowiska dla ludzi na całym świecie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów. Razem możemy więcej!

TLC Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konstruktor Gorlice
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TLC Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TLC Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TLC Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca TLC Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Konstruktor (projektant lekkich konstrukcji stalowych)

    • Gorlice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Projektowanie konstrukcji stalowych ( podesty, drabiny, klatki schodowe, ciągi komunikacyjne dla przemysłu) z uwzględnieniem obowiązujących norm i standardów
      • Przygotowanie projektów koncepcyjnych do akceptacji przez Klienta
      • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej
      • Doskonalenie produktów, opracowywanie nowych rozwiązań
      • Ścisła współpraca z działem produkcji

      Wymagania

      • Wykształcenia wyższego technicznego ( inż. lub mgr inż.) o kierunku budownictwo/ konstrukcje stalowe
      • Kreatywności i chęci rozwoju zawodowego
      • Dobrej organizacji własnej pracy
      • Przestrzegania obowiązujących w TLC przepisów i rozporządzeń
      • Dodatkowymi atutami będą:
        • Znajomość programu Advance Steel i oprogramowania Robot Structural Analysis
        • Uprawnienia do projektowania w nieograniczonym zakresie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
        • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych
        • Znajomości języka angielskiego

      Oferujemy

      • Elastyczny czas pracy
      • Możliwość rozwoju, kursy i szkolenia pracownicze
      • Szwedzką kulturę pracy
      • System premiowania uzależniony od wyników pracy
      • Umowę o pracę
      • Wsparcie zespołu
      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
      • Sekcję sportową

Pracodawcy w Gorlicach