Czy to Twoja firma?

Wolmost sp. z o.o. praca

Rzeszów

Od momentu naszego powstania w styczniu 2013 roku, Wolmost Sp. z o.o. z Rzeszowa nieprzerwanie rozwija swoją pasję do tworzenia i odnawiania infrastruktury, która łączy ludzi i wspiera rozwój społeczności. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do budowy nowych obiektów oraz remontów istniejących konstrukcji mostowych, które są nie tylko świadectwem naszego profesjonalizmu, ale także trwałości i bezpieczeństwa.

Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku i obejmuje kompleksowe wykonanie przepustów drogowych oraz specjalistyczne roboty związane z wbijaniem i wyciąganiem ścianek szczelnych, co stało się naszą specjalnością od 2015 roku. Rozumiemy, że w naszej branży liczy się każdy detal, dlatego nieustannie inwestujemy w nowoczesny park maszynowy i korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, aby nasze projekty były synonimem trwałości i innowacyjności.

Jesteśmy zespołem, który stawia na profesjonalizm i dbałość o szczegóły w każdym aspekcie działania. Nasze usługi obejmują realizację zadań inwestycyjnych w systemie „zaprojektuj i zbuduj”, co pozwala nam na pełną kontrolę nad procesem budowlanym i zapewnienie najwyższych standardów wykonania.

Chociaż nie podajemy szczegółów dotyczących naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, nasze zaangażowanie w każdy projekt mówi samo za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy, a nasze działania są najlepszym świadectwem naszego zaangażowania w tworzenie trwałej i bezpiecznej infrastruktury.

W Wolmost Sp. z o.o. wierzymy, że solidna infrastruktura jest fundamentem rozwoju każdej społeczności. Dzięki naszej pracy, drogi stają się bezpieczniejsze, a mosty - symbolem połączenia i współpracy. Zapraszamy do współtworzenia z nami przestrzeni, gdzie profesjonalizm spotyka się z innowacyjnością, a dbałość o szczegóły tworzy wartość, która przetrwa próbę czasu.

Wolmost Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna logistyka / spedycja / transport produkcja / przemysł

Oferty pracy Wolmost Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wolmost Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

Wolmost Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wolmost Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    Wolmost Sp. z o.o.
    • Przeworsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy budowie obiektów mostowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Praca przy budowie obiektów mostowych [Inne] : Mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator koparki

    • Rzeszów
    • 4 000 zł / mies.

      Praca przy budowie obiektów mostowych na terenie województwa podkarpackiego jako operator koparki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki , Operator koparkoładowarki, operator koparki jednonaczyniowej
      • Inne wymagania: Praca na terenie gminy Medyka

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie