Przystanek_Piękna

Czy to Twoja firma?

Przystanek_Piękna praca

Bielsko-Biała

Witaj w Przystanku Piękna, miejscu, gdzie Twoje marzenia o idealnym wyglądzie stają się rzeczywistością. Od momentu naszego debiutu na rynku kosmetycznym w malowniczym Żywcu, 2 maja 2017 roku, nieustannie dążymy do tego, aby każdy klient opuszczał nasz salon z poczuciem spełnienia i piękna.

Specjalizujemy się w szerokiej gamie usług, które są esencją naszej pasji i profesjonalizmu. Nasze dłonie tworzą małe dzieła sztuki, gdy chodzi o stylizację paznokci. Dbamy o to, aby każdy szczegół był dopracowany, a efekt końcowy przekraczał Twoje oczekiwania. W dziedzinie kosmetyki oferujemy zabiegi, które nie tylko upiększają, ale i relaksują, pozwalając na chwilę zapomnienia w codziennym zabieganiu. Wizaż to dla nas sztuka podkreślania naturalnego piękna, a pedicure to nie tylko zabieg estetyczny, ale i moment odprężenia dla Twoich stóp.

Nasi klienci często mówią, że "wszystko jest na najwyższym poziomie", co dla nas jest największym komplementem i potwierdzeniem, że wybrana przez nas ścieżka ciągłego doskonalenia i dbałości o detale jest właściwa. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasze lokalne zaangażowanie i zadowolenie klientów są dla nas najlepszym wskaźnikiem sukcesu.

Nie mamy formalnych certyfikatów, jednakże każdy zabieg wykonujemy z najwyższą starannością o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nasze usługi nie kończą się na zabiegach kosmetycznych – to przede wszystkim doświadczenie, które chcemy, abyś zapamiętał na długo.

W Przystanku Piękna każdy dzień to nowa historia sukcesu, którą piszemy razem z naszymi klientami. Zapraszamy Cię do dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali, i do wspólnego tworzenia przyszłości, w której piękno i dobre samopoczucie idą w parze.

Do zobaczenia w Przystanku Piękna – Twoim miejscu na mapie Żywca, gdzie piękno i relaks stają się częścią Twojego życia.

Przystanek_Piękna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Przystanek_Piękna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przystanek_Piękna

Mapa Przystanek_Piękna

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Gdynia
  5. Bydgoszcz
  6. Częstochowa
  7. Gliwice
  8. Imielin
  9. Kraków
  10. Lędziny

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Przystanek_Piękna - oferty archiwalne

  • Stylistka Paznokci - Salon Kosmetyczny Przystanek Piękna

    • 4 500-6 000 zł / mies.
    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz

      Jeśli jesteś zainteresowana pracą prześlij nam swoje CV wraz ze zdjęciami swoich prac na adres mailowy lub aplikuj przez aplikację.

      Jeśli posiadasz dodatkowe umiejętności z zakresu szeroko pojętej kosmetologii koniecznie uwzględnij to w CV.

      Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę:)

      Zapraszamy do zespołu

      Przystanek Piękna

      Małgorzata Kosarz

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie paznokci hybrydowych, żelowych
      • Wykonywanie pedicure
      • Henna brwi i rzęs z regulacją
      • Podstawowa depilacja

      Wymagania

      • Doświadczenia w stylizacji paznokci metoda żelową i hybrydową,
      • Umiejętności pracy w zespole,
      • Pasji i chęci do pracy,
      • Wysokiej kultury osobistej,
      • Punktualności,
      • Komunikacji na wysokim poziomie,
      • Przyjemnego nastawienia do klientów oraz otoczenia.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę,
      • Wynagrodzenie stałe + prowizja od obrotu,
      • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
      • Praca w przyjemnej atmosferze.

Pracodawcy w Bielsku-Białej