ROTOMAT SP. ZO.O.

Czy to Twoja firma?

ROTOMAT sp. z o.o. praca

Wrocław

Od 1992 roku Rotomat jest rozpoznawalną marką specjalizującą się w kompleksowej obsłudze bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dzięki inwencji w działaniu ciągle rozszerzamy naszą ofertę usługowo-produkcyjną. Podążając za dynamicznym rozwojem rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie, szybko i profesjonalnie reagując na potrzeby klienta. Wykwalifikowana i doświadczona kadra gwarantuje rzetelną i terminową realizację kontraktów. Fundament naszej działalności opieramy przede wszystkim na elastyczności działania, dotrzymywaniu zobowiązań i norm, dbałości o estetykę i środowisko, konsekwentnym rozwijaniu zasobów i skuteczności działania.

ROTOMAT SP. ZO.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ROTOMAT SP. ZO.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROTOMAT SP. ZO.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ROTOMAT SP. ZO.O.

Siedziba główna

ROTOMAT SP. ZO.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ROTOMAT SP. ZO.O. - oferty archiwalne

  • BRUKARZ / POMOCNIK BRUKARZA

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Nasza firma prężnie się rozwija i w związku
      z nowymi kontraktami musimy wzmocnić nasze szeregi kadrowe. Poszukujemy pracowników na stanowiska fizyczne

      Zakres obowiązków

      • Prace brukarskie na terenie Wrocławia i okolic.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na drodze,
      • Zadowalająca sprawność fizyczna.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę,
      • Możliwość rozwoju,
      • Atrakcyjne zarobki.

Pracodawcy w Wrocławiu