Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu praca

Lubliniec
Pomoc społeczna
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu
    • Lubliniec
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych w rodzinach ubiegających się o przyznanie pomocy społecznej,
      2. Planowanie pomocy dla osób i rodzin zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem społecznym,
      3. Pomoc w rozwiązywaniu problemów społecznych klientów Ośrodka Pomocy Społecznej,
      4. Realizacja innych zadań na stanowisku pracownika socjalnego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w zakresie problematyki pomocy społecznej. Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych w celu prawidłowego wsparcia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, umiejętność pracy w zespole, umiejętność właściwej interpretacji przepisów prawa.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Płaca zasadnicza. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15. Okres zatrudnienia- do czasu powrotu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublińcu