Czy to Twoja firma?

Goser-Bwm sp. z o.o. praca

Opole

W sercu Opola znajduje się nasza firma - Goser-BWM, gdzie każdego dnia z pasją zajmujemy się dystrybucją wykładzin i wyposażeniem wnętrz. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek wykładziny 2TEC2, ustanawiając nowe standardy w branży. Nasza oferta to nie tylko wykładziny, ale również szeroki wybór paneli winylowych, mebli biurowych oraz systemów oświetleniowych, które są odpowiedzią na potrzeby zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeni.

Rozumiemy, że wybór odpowiedniej wykładziny to decyzja, która wpływa na charakter i funkcjonalność każdego wnętrza. Dlatego w naszym asortymencie znajdziecie Państwo różnorodne rozwiązania - od wykładzin obiektowych, przez panele LVT, aż po innowacyjne płytki R-Tile, które zachwycają swoją unikatową formą i łatwością montażu.

Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży. Oferujemy kompleksowe usługi montażowe, serwisowe oraz doradcze. Nasz zespół ekspertów jest gotowy pomóc w każdym etapie - od projektowania i aranżacji wnętrz, przez wybór odpowiednich materiałów, aż po ich profesjonalny montaż i pielęgnację.

Jesteśmy przekonani, że nasza pozycja na rynku jako lidera w dystrybucji wykładzin 2TEC2 to wynik zaangażowania i ciągłego dążenia do doskonałości. Każdego dnia staramy się być blisko naszych klientów, rozumieć ich potrzeby i odpowiadać na nie najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy do współpracy z Goser-BWM, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a jakość i innowacyjność idą w parze z profesjonalizmem i doświadczeniem. Razem stworzymy przestrzeń, która będzie nie tylko piękna, ale i funkcjonalna.

Goser-Bwm sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Opole
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Goser-Bwm sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Goser-Bwm sp. z o.o.

Mapa Goser-Bwm sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Goser-Bwm sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Brzeg

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Goser-Bwm sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Menedżer salonu podłóg i tapet

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aplikacje z załączonym CV prosimy przesłać na adres: bwm@goser.pl w temacie wpisując: „Rekrutacja”W CV prosimy umieścić klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Goser-Bwm sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.Brak klauzuli lub brak równorzędnej klauzuli spowoduje wycofanie aplikacji z procesu rekrutacji.

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      1. Zarzadzanie salonem w zakresie sprzedaży produktów oraz jego funkcjonowania i wyglądu

      2. Zarządzanie małym zespołem pracowników

      3. Realizowanie celów sprzedażowych

      4. Planowanie i realizacja działań marketingowych i promocyjnych

      5. Planowanie oraz realizacja działań w zakresie tworzenia standardów ekspozycji i ich przestrzeganie

      6. Zarządzanie asortymentem

      7. Pozyskiwanie nowych klientów

      8. Profesjonalna obsługa klientów

      9. Współpraca z architektami i projektantami wnętrz oraz pozyskiwanie nowych

      10. Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

      Wymagania

      1. Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

      2. Doświadczenie w sprzedaży podłóg – mile widziane 2 lata

      3. Umiejętność tworzenia wycen sprzedażowych

      4. Umiejętności obsługi klienta i sprzedażowe

      5. Kreatywność i poczucie estetyki

      6. Umiejętności zarzadzania zespołem

      7. Sumienność, dokładność, komunikatywność

      8. Doświadczenie we współpracy z architektami i projektantami wnętrz – mile widziane 2 lata

      9. Sprawna obsługa komputera min Excel i Word- mile widziany cały pakiet Office

      10. Duża samodzielność, dyspozycyjność oraz umiejętności organizacyjne

      11. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      12. Prawo jazdy kat B z doświadczeniem kierowania pojazdami - min rok

      13. Mile widziana znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      1. Wysokie wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym

      2. Zatrudnienie na umowę o pracę

      3. Możliwość rozwoju i nauki

      4. Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód

      5. Pracę w doświadczonym zespole

Pracodawcy w Opolu