Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Belma Accessories Systems Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż motoryzacja produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Siedziba główna

Belma Accessories Systems Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Pełna nazwa
BELMA ACCESSORIES SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Łochowska 69 86-005 Białe Błota
NIP
5542451581
REGON
092976471
KRS
0000059208
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
05.11.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 26.30.Z Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego
  • 33.13.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

2.7

Na podstawie 21 ocen z Google.

radziu1510

radziu1510

"Z punktu widzenia kierowcy (dostawcy) firma jest OK. Pauzować na zakładzie nie można, przed firmą są pobocza ale zestawem nie polecam tam wjeżdżać bo z daleka wyglądało to tak, że z 24t ładunku można się zakopać. Rozładunek blachy płaskiej trwał 15 minut. Magazyn pracuje od 6 ale rozładunki dopiero od 7. Pracownicy ochrony i magazynu są mili i przyjaźnie nastawieni. Polecam kierowcom i spedytorom."

4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Belma Accessories Systems Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter (nr 3623)

    • Białe Błota
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż podzespołów elektronicznych, wyposażanie szaf teleinformatycznych, , montaż skrzynek sterowniczych, testy zmontowanego sprzętu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: elektronika
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, montowanie kabli i podzespołów
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie elektroniczne lub pokrewne i 3 miesiące doświadczenia zawodowego, umiejętność montażu podzespołów elektronicznych, mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, gotowość do pracy zmianowej i w nadgodzinach.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter podzespołów i zespołów elektronicznych (nr 3622)

      montaż podzespołów elektronicznych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie elektroniczne lub pokrewne i 3 miesiące doświadczenia zawodowego, umiejętność montażu podzespołów elektronicznych, gotowość do pracy zmianowej i w nadgodzinach.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 17,5 PLN

Pracodawcy w Białych Błotach