Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD PRODUKCYJNY PIEKARNIA SIKORA SPÓŁKA CYWILNA praca

Gubin
Produkcja pieczywa, sprzedaz pieczywa , ciast
ZAKŁAD PRODUKCYJNY PIEKARNIA SIKORA SPÓŁKA CYWILNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD PRODUKCYJNY PIEKARNIA SIKORA SPÓŁKA CYWILNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD PRODUKCYJNY PIEKARNIA SIKORA SPÓŁKA CYWILNA

  • Piekarz

    ZAKŁAD PRODUKCYJNY PIEKARNIA SIKORA SPÓŁKA CYWILNA
    • Gubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD PRODUKCYJNY PIEKARNIA SIKORA SPÓŁKA CYWILNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD PRODUKCYJNY PIEKARNIA SIKORA SPÓŁKA CYWILNA - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    • Gubin
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca przy rozwożeniu pieczywa

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gubinie