Czy to Twoja firma?

KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH praca

Katowice
DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH ORGANIZACJI CZŁONKOWSKICH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA.
KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne

Oferty pracy KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH

Praca alert - powiadomienia

Praca KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH

  • Wychowawca świetlicy specjalistycznej

    KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana
  • Nauczyciel przedszkola

    • Katowice
    • pełny etat
    Dodana

KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH - oferty archiwalne

  • Wychowawca świetlicy

    • Katowice
    • Zakres obowiązków

      - Opieka nad dziećmi w wieku od do 13 lat (z podziałem na grupy). Prowadzenie zajęć edukacyjnych, specjalistycznych, wyrównawczych i kółek zainteresowań. Kontakt z instytucjami wspomagającymi rodzinę. Prowadzenie dokumentacji.
      - Pracodawca zapewnia: umowę o pracę na okres próbny z możliwością kontynuacji, wymiar cały etat, premie uznaniowe, pracę w młodym i kreatywnym zespole, możliwość rozwoju przy realizacji dodatkowych projektów, rodzinną atmosferę.
      - Godziny pracy: 10:00-18:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie: ukończone studia w zakresie pedagogiki, pedagogiki opiekuńczej, resocjalizacji, nauki o rodzinie, pracy socjalnej. Doświadczenie NIE jest wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach