Czy to Twoja firma?

ZABRZAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Zabrze
ZABRZAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZABRZAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ZABRZAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZABRZAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZABRZAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik palacza

    ZABRZAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca polega na obsłudze urządzeń nawęglania i odżużlania.
      Równoważny system czasu pracy. Praca wg harmonogramu od poniedziałku do niedzieli (3 zmiany).
      Praca na okres sezonu grzewczego (2021/2022).
      Miejsce wykonywania pracy Zabrze-Helenka.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, umiejętność pracy w zespole, aktualne uprawnienia energetyczne G2/E (mile widziane uprawnienia G3/E)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ok. 3000zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zabrzu