Czy to Twoja firma?

USŁUGI TURYSTYCZNE Zbigniew Galiński praca

Bydgoszcz
USŁUGI TURYSTYCZNE Zbigniew Galiński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy USŁUGI TURYSTYCZNE Zbigniew Galiński

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI TURYSTYCZNE Zbigniew Galiński

  • Kucharz z doświadczeniem

    USŁUGI TURYSTYCZNE Zbigniew Galiński
    • Wdzydze
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Pomoc kuchenna

    • Wdzydze
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

USŁUGI TURYSTYCZNE Zbigniew Galiński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca USŁUGI TURYSTYCZNE Zbigniew Galiński - oferty archiwalne

  • Recepcjonista

    • Wdzydze
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, meldunki, prowadzenie systemu rezerwacyjnego, potwierdzenia rezerwacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: - mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN

Pracodawcy w Bydgoszczy