Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIEC W KRAŚNIKU praca

Kraśnik
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIEC W KRAŚNIKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIEC W KRAŚNIKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIEC W KRAŚNIKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIEC W KRAŚNIKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIEC W KRAŚNIKU - oferty archiwalne

  • Konserwator ds. elektrycznych

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIEC W KRAŚNIKU
    • Kraśnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż i wymiana: przewodów kablowych, aparatury elektrycznej, wymienników c.o. i innych urządzeń, osprzętu oświetleniowego, instalacji uziemiającej, konserwacja instalacji elektrycznej, wykrycie usterek oraz usuwanie ich przyczyn.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Kurs z zasad eksploatacji urządzeń elektrycznych z uprawnieniami SEP

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kraśniku