Czy to Twoja firma?

POLITECHNIKA ŚLĄSKA praca

Rybnik
POLITECHNIKA ŚLĄSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy POLITECHNIKA ŚLĄSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLITECHNIKA ŚLĄSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POLITECHNIKA ŚLĄSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLITECHNIKA ŚLĄSKA - oferty archiwalne

  • Informatyk

    POLITECHNIKA ŚLĄSKA
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Administrowanie i nadzór techniczny nad siecią komputerową Centrum, nadzór nad stanem technicznym sieci lokalnego monitoringu budynków Centrum, organizacja zakupu sprzętu i oprogramowania dla Centrum, obsługa informatyczna procesu dydaktycznego, konferencji i innych spotkań, nadzór nad legalnością oprogramowania i aktualizacją programów komputerowych, nadzorowanie zabezpieczeń sprzętu i bieżące wsparcie związane z eksploatacją. Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę - Oferty pracy- Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi w treści ogłoszenia, kliknąć w pole APLIKUJ.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
      • Uprawnienia: umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych (przełączniki, routery), znajomość systemów Windows, Linux, MacOS, znajomość zagadnień dotyczących sieci komputerowych (LAN/WAN/VLAN)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 000 - 2 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: możliwe dodatki do wynagrodzenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik administracyjny

    • Rybnik
    • pełny etat

      Charakterystyka pracy: organizacja wydarzeń (m.in. targów, konferencji, webinariów itp.), organizacja konferencji, szkoleń kursów, studiów podyplomowych, promocja działań jednostki, inicjowanie i realizacja projektów, przygotowywanie dokumentacji i nadzór nad nią. Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę - Oferty pracy- Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi w treści ogłoszenia, kliknąć w pole APLIKUJ.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: zarządzanie lub administracja
      • Uprawnienia: zaangażowanie, znajomość mediów społecznościowych, znajomość Pakietu Office, przygotowywanie wniosków projektowych, w tym dofinansowywanych ze środków unjnych, komunikatywność, kreatywność, biegła obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 4 000 PLN

Pracodawcy w Rybniku