Czy to Twoja firma?

CUIAVIA OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W INOWROCŁAWIU praca

Inowrocław
CUIAVIA OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W INOWROCŁAWIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy CUIAVIA OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W INOWROCŁAWIU

Praca alert - powiadomienia

Praca CUIAVIA OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W INOWROCŁAWIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CUIAVIA OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W INOWROCŁAWIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CUIAVIA OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W INOWROCŁAWIU - oferty archiwalne

  • Sprzedawca (nr 0071)

    CUIAVIA OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W INOWROCŁAWIU
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towaru zgodnie ze standardami firmy, dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy. Aktualne badania sanitarne. Praca w godz. 5-13, równoważny czas pracy do 12 godzin.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Biegła obsługa komputera i kasy fiskalnej, Mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: przyszłościowo możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Laborant (nr 0039)

      Przeprowadzanie analiz chemicznych i mikrobiologicznych, badanie surowca, półproduktów i produktów gotowych zgodnie z obowiązującymi normami.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony

Pracodawcy w Inowrocław