Czy to Twoja firma?

LEGALPOL Nataliia Gasiuk praca

Bydgoszcz
LEGALPOL Nataliia Gasiuk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa budownictwo / architektura / geodezja hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy LEGALPOL Nataliia Gasiuk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEGALPOL Nataliia Gasiuk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LEGALPOL Nataliia Gasiuk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LEGALPOL Nataliia Gasiuk - oferty archiwalne

  • Dekarz (nr 4446)

    LEGALPOL Nataliia Gasiuk
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      analizowanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie rodzaju i zakresu robót dekarskich, potrzebnych materiałów oraz narzędzi, sprzętu i maszyn; ocenianie jakości materiałów stosowanych do robót dekarsko-blacharskich; organizowanie miejsca pracy i dróg transportu materiałów dekarskich; przygotowanie blachy do robót dekarskich i obróbek blacharskich.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Pracownik biurowy (nr 4605)

    • Bydgoszcz
    • pełny etat

      odbieranie i przełączanie rozmów telefonicznych, obsługa korespondencji firmowej oraz urzędowej, przyjmowanie i obsługa interesantów, planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń itp.;nadzór nad dokumentacją firmową i urzędową, obsługa urządzeń biurowych,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego, angielskiego i niemieckiego; mile widziani doświadczeni pracownicy administracji obsługi biurowej; dokładność, chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bydgoszczy