Czy to Twoja firma?

Legsad Spółka z o.o. praca

Legnica

W sercu Polski, w malowniczym Kościelcu, rodzi się historia naszej pasji i zaangażowania. Jesteśmy Legsad, rodzinna firma, która z dumą nosi tytuł największego producenta malin w kraju. Nasza podróż zaczęła się od miłości do natury i pragnienia dostarczania owoców deserowych, które zachwycają smakiem i jakością.

W Legsad, każdy owoc to opowieść o tradycji, innowacji i dbałości o środowisko. Specjalizujemy się w uprawie malin i czereśni, które dojrzewają pod osłoną tuneli. To nasza tajemnica – tunelowe osłony chronią nasze rośliny przed niekorzystnymi warunkami i szkodnikami, pozwalając nam cieszyć się dłuższym sezonem zbiorów i wyższą jakością produktów.

Zobowiązani do ekologicznych praktyk, ograniczamy użycie chemicznych środków ochrony roślin, kierując się ku metodzie ochrony biologicznej. To nie tylko nasza filozofia, ale i obietnica wobec klientów, którzy oczekują produktów najwyższej klasy. Nasze zaangażowanie w jakość potwierdzają certyfikaty GlobalG.A.P., GRASP oraz HACCP, które są naszymi przepustkami do serc i stołów najbardziej wymagających rynków europejskich, w tym niemieckiego.

Jesteśmy dumni z naszej lokalizacji – tu, na południowym zachodzie Polski, przy głównych drogach tranzytowych, szybko dostarczamy nasze owoce do klientów. To nie tylko nasza przewaga konkurencyjna, ale i obietnica świeżości w każdym pudełku malin, które opuszcza nasze gospodarstwo.

W Legsad, każdy dzień to nowy rozdział w naszej historii. Historii, która zaczęła się od marzeń i wyrosła na lidera polskiego rynku owoców deserowych. Zapraszamy Was do bycia częścią tej opowieści – opowieści o smaku, jakości i naturze, której jesteśmy tak oddani. Razem z nami odkrywajcie radość z owoców, które są esencją tego, co najlepsze.

Legsad Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy Legsad Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Legsad Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Legsad Spółka z o.o.

Siedziba główna

Legsad Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Legsad Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    Legsad Spółka z o.o.
    • Legnica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

    • przyjmowanie owoców z własnej produkcji, towarów i materiałów od dostawców,
    • załadunek i rozładunek aut za pomocą wózka widłowego, paleciaka,
    • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
    • obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym,
    • obsługa systemu produkcyjnego w zakresie ruchów magazynowych obsługujących procesy operacyjne (zbiór na polu, przyjęcie, chłodzenie, sortowanie / etykietowanie, magazynowanie / wysyłka)
    • okresowa (codzienna dla produktów i towarów - owoców) kontrola stanów magazynowych,
    • ewidencja dokumentów CMR, magazynowych (produkty, towary, opakowania, pozostałe materiały)
    • zapewnienie traceability (śledzenia przepływu) dla produktów, towarów i opakowań
    • optymalizacja procesu zamówień i kontroli ilościowo-jakościowej dostaw
    • współpraca z działem księgowości
    • współpraca ze wszystkimi działami firmy.

    Wymagania

    - umiejętność pracy zespołowej, - aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne, - aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) - dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji zadań, - wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań, - gotowość do podejmowania wyzwań, nastawienie na rozwiązywanie sytuacji problemowych, otwartość na zmiany, - dobra znajomość MS Office, w tym MS Excel, - znajomość systemu Comarch Optima, systemów magazynowych - wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy

    • pracę w przyjaznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy
    • możliwość rozwoju i awan
    • umowa o pracę.
  • Specjalista do spraw marketingu i handlu - rynek włoski

    • Legnica

      • obsługa kontrahentów z Włoch,
      • obsługa zamówień, ustalanie i aktualizacja tygodniowych planów dostaw (zmiany zapotrzebowania kontrahentów i wielkości bieżącej produkcji), realizacja celów importowo - sprzedażowych
      • ewidencja dokumentów sprzedażowych, zakupowych i magazynowych produktów gotowych, towarów handlowych i opakowań zgodnie z wydaniami certyfikatów IFS
      • kontrola ilościowa dostaw owoców względem zamówień
      • ewidencja zakupowa, magazynowa i kosztowa w zakresie owoców, opakowań i sadzonek
      • wystawianie faktur przychodowych wprowadzanie dokumentów zakupowych
      • windykacja i nadzór nad rozliczeniami z klientami

      Wymagania

      - umiejętność nawiązywania i budowania relacji z innymi, - umiejętność pracy zespołowej, - dobra organizacja pracy własnej, - wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań, - gotowość do podejmowania wyzwań, nastawienie na rozwiązywanie sytuacji problemowych, otwartość na zmiany i naukę, - dobra znajomość MS Office, w tym MS Excel, - znajomość systemu Comarch Optima będzie atutem - znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną w środowisku biznesowym oraz języka Włoskiego pozwalająca na bezpośrednią obsługę kontrahentów - wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju i awansu
      • umowa o pracę lub B2B.
  • Specjalista do spraw marketingu i handlu - rynek hiszpański

    • Legnica

      >>Obsługa kontrahentów z Hiszpanii,
    • >obsługa zamówień, ustalanie i aktualizacja tygodniowych planów dostaw (zmiany zapotrzebowania kontrahentów i wielkości bieżącej produkcji), realizacja celów importowo - sprzedażowych
  • >ewidencja dokumentów sprzedażowych, zakupowych i magazynowych produktów gotowych, towarów handlowych i opakowań zgodnie z wydaniami certyfikatów IFS >kontrola ilościowa dostaw owoców względem zamówień>ewidencja zakupowa, magazynowa i kosztowa w zakresie owoców, opakowań i sadzonek>wystawianie faktur przychodowych wprowadzanie dokumentów zakupowych>windykacja i nadzór nad rozliczeniami z klientami>współpraca ze wszystkimi działami firmy

    Wymagania

    - umiejętność nawiązywania i budowania relacji z innymi, - umiejętność pracy zespołowej, - dobra organizacja pracy własnej, - wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań, - gotowość do podejmowania wyzwań, nastawienie na rozwiązywanie sytuacji problemowych, otwartość na zmiany i naukę, - dobra znajomość MS Office, w tym MS Excel, - znajomość systemu Comarch Optima będzie atutem - znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną w środowisku biznesowym oraz języka Hiszpańskiego pozwalająca na bezpośrednią obsługę kontrahentów - wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy

    > >pracę w przyjaznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    >atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy >możliwość rozwoju i awansu

    Pracodawcy w Legnicy