Czy to Twoja firma?

GALWANIZERNIA-RADMOR sp. z o.o. praca

Gdynia

Jesteśmy "GALWANIZERNIA - RADMOR" Sp. z o.o., duma Gdyni, gdzie nasza pasja i doświadczenie w obróbce metali oraz nakładaniu powłok na metale przekładają się na najwyższą jakość usług. Od ponad dekady, bo od 2011 roku, stanowimy kluczowy element WB GROUP – największej prywatnej grupy kapitałowej w polskim przemyśle obronnym. To właśnie tutaj, w sercu innowacji, nasz zespół składający się z 60 wykwalifikowanych pracowników codziennie dąży do perfekcji.

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych systemów łączności cyfrowej TETRA i DMR, które znajdują zastosowanie wśród służb mundurowych oraz w korporacjach przemysłowych. Jesteśmy również dumni z naszej roli jako producenta nowoczesnych urządzeń łączności dla wojska. Nasze produkty to synonim innowacyjności i niezawodności, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015. Te prestiżowe wyróżnienia świadczą o naszym nieustannym zaangażowaniu w jakość i ochronę środowiska.

Jako część WB GROUP, cieszymy się stabilnością finansową i mocną pozycją na rynku, co pozwala nam nie tylko rozwijać nasze technologie, ale także budować trwałe relacje z naszymi klientami. Wierzymy, że zaufanie, które w nas pokładają, jest najlepszym dowodem na to, że wyznaczamy standardy w branży.

Nasza historia to nie tylko lata doświadczenia, ale przede wszystkim historia ludzi, którzy swoją pracą tworzą niezawodne systemy komunikacyjne. Każdego dnia, z zaangażowaniem i precyzją, pracujemy nad tym, aby nasze produkty były synonimem bezpieczeństwa i nowoczesności.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy, podobnie jak my, stawiają na innowacyjność, niezawodność i najwyższą jakość. Razem możemy więcej. Razem możemy lepiej. Razem tworzymy przyszłość.

GALWANIZERNIA-RADMOR Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna it (informatyka)

Oferty pracy GALWANIZERNIA-RADMOR Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GALWANIZERNIA-RADMOR Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GALWANIZERNIA-RADMOR Sp. z o.o.

Siedziba główna

GALWANIZERNIA-RADMOR Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GALWANIZERNIA-RADMOR Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik lakiernika

    GALWANIZERNIA-RADMOR Sp. z o.o.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace polegające w szczególności na precyzyjnym zabezpieczaniu detali przed lakierowaniem, wykonywaniu korekty powłok lakierniczych, specjalistycznym pakowaniu lakierowanych elementów .

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : zdolności manualne wymagające dużej precyzji [Inne] : doświadczenie minimum 6 miesięcy przy analogicznych czynnościach

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz - ustawiacz przyrządów

    • Gdynia

      Zadania:
      -dbanie o stan techniczny przyrządów na produkcji (konserwacja, ostrzenie, naprawa, wymiana eksploatacyjnych elementów),
      -wykonywanie elementów do w.w. przyrządów (np.: wykonywanie szpilek wykrawających, stempli tłoczących, matryc itd. (odwzorowywanie jak i tworzenie nowych- ulepszanie technologii),
      -zgłaszanie zapotrzebowania na bieżące oraz potencjalne wymiany elementów eksploatacyjnych znormalizowanych (szpilki wykrawające itd.) oraz narzędzi niezbędnych do pracy,
      -inicjatywa w polepszaniu technologii procesu produkcyjnego,
      -pomoc na produkcji w analizowaniu bieżących problemów związanych z przyrządami,
      -tworzenie prostych przyrządów na produkcję do tłoczenia oraz wykrawania.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość procesów tłocznictwa, hartowania i innych technicznych zagadnień [Umiejętność 1] : znajomość obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka itd) oraz innych urządzeń i przyrządów warsztatowych [Inne] : wymagania min 3 letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn warsztatowych manualnych (nie CNC) takich jak: tokarka, szlifierka, frezarka.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Gdyni