PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Copywriter Content Marketing Specialist

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-19

Pajmon CPT specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów. Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, santitarnego, budowlanego, paliwowo – energetycznego,  logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

Jako przedsiębiorstwo wspieramy gospodarkę Polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

PRACODAWCA:
Pajmon CPT sp.z o.o.
NIP: 647-258-55-54
Nr. w krajowym Rejestrze Zatrudnienia (KRAZ) 21373

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy:Rybnik, Wodzisław-Śląski, Gliwice, Kraków

Pajmon CPT specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie artykułów na blogu, linkedin, strona internetowa, FB.

  • Opracowanie haseł reklamowych na potrzeby prowadzonych kampanii

  • Edycja i tworzenie reklam prasowych

  • Tworzenie tekstów na strony internetowe

  • Tworzenie tekstów na potrzeby reklamowe

  • Przygotowywanie strategii koncepcji nowych kampanii reklamowych

  • Przygotowywanie treści do prezentacji, ofert sprzedażowych, broszur, landing page, mailingów, newsletterów, case studies, client stories

  • Redagowanie i optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki internetowe;

Wymagania:

  • Sprawnego redagowania treści

  • Wykształcenie wyższe( dziennikarstwo, marketing)

  • Umiejętności redagowania tekstów o charakterze branżowym

  • Umiejętności w tworzeniu niestandardowych tekstów „lekkie pióro”

  • Minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Kreatywności, samodzielności, samodoskonalenia, umiejętności wyszukiwania informacji, komunikatywności

  • Bardzo dobra komunikacja

Oferujemy:

  • Możliwość pracy i rozwoju w stabilnej firmie

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zawód:
Copywriter
Miejsce pracy:
Rybnik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
19-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)