Listonosz z samochodem

JESTEŚMY FUNDACJĄ, która od 1990 roku działa na rzecz promocji dostępności i aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, wspierając ich w świadomym zarządzaniu swoim potencjałem na rynku pracy. Nasze działania prowadzimy w siedmiu Oddziałach i sześciu Filiach, zlokalizowanych w trzynastu województwach na terenie Polski.Od 2004 roku prowadzimy Agencję Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (certyfikat 947 i 947/1a), która wspiera pracodawców w realizacji kompleksowych procesów szkoleniowych i rekrutacyjnych, mających na celu zatrudnienie pracowników z niepełnosprawnościami, zarządzanie zespołem różnorodnym, wdrażanie i optymalizację projektów z obszaru CSR. #AKTYWUJPRACĘROZWIJAJ SWOJĄ KARIERĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA I PRACUJ Z PASJĄ Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych udziałem w projekcie skierowanym do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, przygotowującym do podjęcia pracy na stanowisku: LISTONOSZ Z SAMOCHODEM

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie korespondencji do doręczenia
  • Doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych
  • Realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów
  • Praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (projekt aktywizacji zawodowej)
  • Wykształcenie minimum zasadnicze
  • Prawo jazdy kat.B
  • Możliwość wykorzystywania samochodu prywatnego do celów służbowych

Oferujemy:

  • Racjonalne usprawnienia (min. specjalistyczne oprogramowanie komputerowe, dostosowanie miejsca pracy itp.)
  • Dodatki motywacyjne do kwoty 600,00 zł netto (wypłacane przez 6 m-cy)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dofinansowanie do wypoczynku, wydarzeń kulturalnych
  • Kartę Multisport

W ramach projektu zapewnimy Ci:

  • Wsparcie job craftera, który przeprowadzi Cię przez cały okres uczestnictwa w projekcie
  • Konsultacje z doradcą zawodowym, który pomoże Ci stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne i z którym przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Wsparcie psychologa, który zadba o odpowiedni poziom Twojej motywacji i pomoże Ci zapanować nad stresem
  • Konsultacje z prawnikiem, który pomoże Ci zinterpretować zawiłe przepisy prawa i przygotować odpowiednie pisma
  • Kursy i szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Fundacja Aktywizacja Oddział w Poznaniu

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Aktywizacja Oddział w Poznaniu 60-853 Poznań Poznańska 62/101, NIP: 5271311973. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja Aktywizacja Oddział w Poznaniu 60-853 Poznań Poznańska 62/101, NIP: 5271311973 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Listonosz
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
08-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
07-02-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)