Telemarketer do kontaktu z urzędnikami

Private Corporate Consulting Sp. z o. o.

Jesteśmy organizatorem najbardziej praktycznych wideoszkoleń dla administracji publicznej. Tworzymy programy szkoleń w oparciu o potrzeby urzędników i zgodnie z ich sugestiami. Nasi prelegenci to zawsze praktycy, czyli osoby, które na co dzień zajmują się tym, o czym później mówią na szkoleniu.

Pcc Poland w liczbach to:

  • 11 lat prężnego działania na polskim rynku
  • 80 telemarketerów pracujących w systemie home office
  • 200 osobowa kadra prelegentów
  • ok 1000  organizowanych i przeprowadzanych szkoleń rocznie
  • ok 10 000 przeszkolonych urzędników rocznie

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny/a  za:

  • kontakt telefoniczny z klientami naszej firmy,
  • mailowe przekazanie programu szkolenia zainteresowanym klientom,
  • obsługę poczty elektronicznej,
  • opiekę nad klientami.
  • dotrzymywanie terminów wyznaczanych przez daty realizowanych projektów

Wymagania:

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości obsługi pakietu MS Office, plików w formacie PDF, poczty elektronicznej a także sprawnej obsługi komputera - warunek konieczny
  • doświadczenia w kontaktach z klientami i w sprzedaży produktów lub doświadczenia w telemarketingu
  • dyspozycyjności w wymiarze ok. 5 h dziennie (może być więcej) w pierwszej połowie dnia,
  • doświadczenia w pracy na prowizji,
  • chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • umiejętności organizacji pracy własnej i samodyscypliny
  • odpowiedzialności za powierzone obowiązki - będziesz odpowiedzialny za bazy klientów
  • posiadania komputera z podłączeniem do Internetu i słuchawek z mikrofonem.

Oferujemy:

Proponujemy:

  • pracę z domu, w najbardziej przyjaznej dla Ciebie atmosferze,
  • 5 - dniowe płatne (to my zapłacimy Tobie) szkolenie, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę umożliwiającą zarabianie pieniędzy z domu,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • umowę o współprace lub umowę zlecenie z bardzo wysokimi prowizjami za zgłoszenia,
  • przez pierwsze 3 miesiące pracy: atrakcyjny program wspierający rozwój, dzięki któremu możesz osiągnąć atrakcyjne bonusy,
  • premie za wyniki, konkursy z nagrodami i liczne bonusy dodatkowe
  • narzędzia do pracy; nowoczesny system, aplikacje do wykonywania połączeń oraz pocztę służbową,
  • gotowe bazy klientów,
  • wolne weekendy i popołudnia (praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:00),
  • dołączenie do bardzo przyjaznej i otwartej firmy, w której wszystkiego Cie nauczymy, jeżeli tylko Ty tego będziesz chciał :)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Private Corporate Consulting Sp. z o. o. , , ul. Górnośląska 9/11 lok 61 , , 00-443 Warszawa, NIP: 7010224851
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Private Corporate Consulting Sp. z o. o. , , ul. Górnośląska 9/11 lok 61 , , 00-443 Warszawa, NIP: 7010224851zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Telemarketer
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
07-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
06-02-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zawód: telemarketer Rodzaj: praca stała
Strzelce Opolskie
Katowice

07-01-2021

 Rekrutacja zdalna
 Praca zdalna
Kraków
Katowice

07-01-2021

KONSULTANT INFOLINII WYCHODZĄCEJ

Zawód: telemarketer Rodzaj: inna
GALLUP ARTERIA MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Chorzów
Katowice

16-11-2020

TELEMARKETER

Kontakt przez OHP
Zabrze
Katowice

04-01-2021

KONSULTANT - PRACOWNIK CALL CENTER

Zawód: telemarketer Rodzaj: umowa na okres próbny
NOVUM AG Sp z.o.
2800-5000 zł
UoP brutto/mies.
Katowice

19-01-2021