Elektryk-Automatyk

Harper Hygienics S.A.
  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie pow. miński

Inżynier

Umowa o pracę

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Elektryk - Automatyk
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Zakres obowiązków:
• Nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych w części elektrycznej oraz w zakresie automatyki przemysłowej,
• Szybkie i skuteczne naprawy awaryjne w zakresie elektryki i automatyki,
• Prace konserwacyjne w zdefiniowanych obszarach odpowiedzialności technicznej, a w szczególności:
• - realizacja prac według planu konserwacji oraz doskonalenie planu
• - pełna ocena źródłowych przyczyn problemów technicznych i ich eliminacja
• Dodatkowa obsługa techniczna w zakresie odpowiedzialności:
• - regulacje i optymalizacja parametrów sterowania maszyn
• - modernizacja i optymalizacja wdrożonych rozwiązań
• Wyszukiwanie i eliminacja nieprawidłowości w obszarze BHP obsługi i serwisu technicznego,
• Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac technicznych,
• Dbałość w zapewnieniu aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej,
• Pełna samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań,
• Wykonywanie innych czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami.

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie techniczne o specjalności elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne,
• Znajomość ustawień falowników, paneli obsługowych, programatorów i innych urządzeń sterowania maszyn,
• Umiejętność kontroli i administrowanie sprzętem AKPiA,
• Umiejętność identyfikowania i diagnozowania przyczyn zakłóceń i awarii oraz stosowania szybkich rozwiązań eliminujących skutki zdarzeń,
• Opcjonalnie język angielski umożliwiający pracę z dokumentacją techniczną i kontakty z serwisem zagranicznym,
• Uprawnienia SEP od min. 1kV i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 [m],
• Zachowanie dbałości o powierzony sprzęt i narzędzia oraz przestrzeganie zasad właściwego organizowania stanowiska pracy bezpośredniej,
• Doświadczenie minimum 5 lat w obsłudze i modyfikacji urządzeń z obszaru elektryki i automatyki przemysłowej.
Inne
 Przestrzeganie standardów i postępowanie zgodne z obowiązującymi w firmie procedurami,
 Aktywne uczestnictwo w programach podnoszących bezpieczeństwo, usprawniających procesy, redukujących straty oraz poprawiających ergonomię i jakość pracy,
 Uczestniczenie w programach rozwojowych działu Utrzymania Ruchu (Lean Manufacturing, TPM)
 Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie,
 Dokładność, cierpliwość, umiejętność szybkiej analizy sytuacji oraz łatwość działania pod presją czasu,
 Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
 Dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość oraz umiejętność współpracy w zespole.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
• Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: e-mail @
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest HARPER HYGIENICS S.A Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie spółka Harper Hygienics S.A, z siedzibą w Warszawie: Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000289345, NIP: 521-012-05-98.
Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)