Kosztorysant

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-08

PROGUEST to lider w zakresie rekrutacji i szkoleń w branży budowlanej oraz instalacyjnej (sanitarna, grzewcza, elektryczna, wentylacyjna, klimatyzacyjna). Pomagamy naszym klientom w dwóch kluczowych obszarach, jeden z nich to rekrutacja i ocena pracowników działów handlowych i managerów. Dostawcą usług rekrutacyjnych jest PROGUEST Sp. z o o.

Naszym klientem jest firma z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej, działająca na terenie całego kraju. Specjalizuje się w budowie sieci naziemnych, podziemnych, montażu i naprawie wszystkich rodzajów rur oraz kabli. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie i składanie ofert
  • Sporządzanie kosztorysów i wycen
  • Kontakty i negocjacje z kontrahentami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe np. inżynier budownictwa
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość przepisów zamówień publicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy
Zawód:
Miejsce pracy:
Łomża
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
24-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
08-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)