Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Tremwork
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

• sprzedaż usług (m.in. praca tymczasowa, outsourcing, rekrutacje stale)
• aktywne pozyskiwanie I budowanie trwałych relacji z klientami biznesowymi
• przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie umów I warunków współpracy
• bieżąca analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
• generowanie nowych pomysłów rozwoju biznesu.

Wymagania

• mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży usług dla Klienta
• mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji zatrudnienia
• proaktywnej postawy I innowacyjności w pozyskiwaniu Klientów
• prawa jazdy kat. B.
• silnej orientacji na cel I wyniki
• min. dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
• stałe wynagrodzenie miesięczne I atrakcyjne premie uzależnione od wyników
• pracę w przyjaznym zespole specjalistów chętnie dzielących się wiedzą.

• niezbędne narzędzia pracy.

Zapraszamy do wysłania swojego CV
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)