PRACA! Konsultant medyczny

BARTEX
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Praca zdalna

W związku z dynamicznym rozwojem firma handlowa BARTEX zatrudni osoby na stanowisko: KONSULTANT MEDYCZNY

Firma zajmuje się sprzedażą leków i suplementów do aptek na terenie całego kraju.

Praca zdalna (z domu)

OFERUJEMY:
• stabilną pracę,
• wszystkie weekendy wolne,
• elastyczne godziny pracy,
• służbowy telefon,
• szkolenia,
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

WYMAGANIA:
• średnie wykształcenie,
• umiejętności sprzedażowe,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi,
• kultura osobista,
• umiejętność organizowania pracy własnej,
• zaangażowanie i odpowiedzialność,
• stałe, dobre łącze z internetem.

OBOWIĄZKI:
• aktywna sprzedaż preparatów farmaceutycznych do aptek,
• profesjonalna obsługa klientów,
• nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami,
• budowanie i utrzymywanie więzi z klientami firmy,
• pozyskiwanie nowych klientów.
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojego CV.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV należy dołączyć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133, poz. 883."
Dodana
Wygasa (za 2 dni)