Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Logopeda do pracy w przedszkolu

Firma terapeutyczna
  • Katowice, śląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Opis stanowiska pracy

Firma terapeutyczna poszukuje logopedów, z regionu Katowic, Sosnowca, Będzina, Jaworzna do prowadzenia zajęć:

- z dziećmi w przedszkolach,
- indywidualnych w domu pacjenta.

Wymagania

Oczekujemy:

1). Ukończenia studiów kierunkowych wraz z przygotowaniem pedagogicznym.
2). Posiadania samochodu.
3). Doświadczenia w pracy z dziećmi oraz osobami dorosłymi.
4). Znajomości metod pracy zarówno z osobami z normą intelektualną jak i z osobami
niepełnosprawnymi.
5). Umiejętności diagnozowania pacjenta, planowania oraz przeprowadzania zajęć
terapeutycznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz opisem doświadczenia zawodowego.

Proszę również o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).