Operator obrabiarek CNC - Tychy

Unimet Automotive
  • Tychy, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Unimet Automotive z siedzibą w Tychach poszukuje osób na stanowisko:
operator obrabiarek skrawających/CNC

Miejsce wykonywania pracy: Śląsk, Tychy – Wilkowyje, praca zmianowa

PODSTAWOWE ZADANIA:
- obsługa automatów tokarskich,
- kontrolowanie poprawności obróbki,
- dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn,
- obsługa urządzeń kontrolno - pomiarowych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- dobrej organizacji pracy, rzetelności i dokładności w wykonywaniu zadań,
- umiejętności pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- mile widziana umiejętność podstawowej obsługi maszyn CNC, umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
- przestrzeganie zasad i norm BHP

W ZAMIAN OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- szkolenie stanowiskowe,
- realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
- możliwość korzystania z benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny

Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)