Inżynier -Projektant rozdzielnic z językiem angielskim

AC ELEKTRO TECHNOLOGY SP. Z O.O.
  • Gdańsk, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Opis oferty pracy:
Opis stanowiska:
Sporządzanie wycen na podstawie dostarczonej dokumentacji
Sporządzanie dokumentacji warsztatowej niezbędnej do wykonania zlecenia
Sporządzanie dokumentacji podwykonawczej
Współpraca z działem produkcyjnym
Współpraca z działem handlowym
Utrzymywanie bezpośredniej relacji z działem technicznym klienta
Sporządzanie zestawień materiałowych

Idealny kandydat będzie posiadał:
Znajomość j. angielskiego
Wykształcenie kierunkowe – elektrotechnika lub pokrewne
Doświadczenie na podobnym stanowisku lub bezpośrednio związane z prefabrykacją rozdzielnic
Znajomość aktualnie obowiązujących norm dotyczących prefabrykacji rozdzielnic
Uprawnienia elektryczne min do 1 kV
Obsługa komputera
Znajomość środowiska E-PLAN
Prawo jazdy kat. B
Znajomość wiodących producentów aparatury rozdzielczej nn
Umiejętność czytania schematów zarówno wielo jak i jedno kreskowych oraz blokowych

Oferujemy

Wynagrodzenie zależne od kompetencji i doświadczenia
Telefon służbowy
Samochód służbowy
Laptop
Pakiet medyczny
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)