Pracownik ds. obsługi klienta

Lento
  • Kielce, świętokrzyskie

Inny

Umowa o pracę

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny:
OB/DHK/09/2019

Miejsce pracy:
Kielce

Obowiązki:
- przyjmowanie i wydawanie przesyłek
- udzielanie informacji klientom

Oferujemy

- umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- praca na 1/2 etatu od pn do pt w godz. 14-18, plus jedna sobota w miesiącu w godz. 8-16
- stawka 15,50 zł brutto/h

Wymagania

- komunikatywność
- rzetelność

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON , KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)