PRACOWNIK LINIOWY

ZPC Flis
  • Mszczonów, mazowieckie pow. żyrardowski

Inny

Umowa o pracę

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• pakowanie wyrobów i produktów
• sortowanie produktów i paletowanie
• utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• realizowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z zadaniami przewidzianymi w planie produkcyjnym
• odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów p.poż.

Wymagania

• gotowość do pracy w systemie 3 –zmianowym
• chęć do pracy
• zdolności manualne
• aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
• atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji.W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

CV prosimy wysyłać drogą mailową

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZPC Flis sp.j. z siedzibą w Kuranowie
NIP 838-178-02-39; REGON ,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – @
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 60 dni po zakończeniu rekrutacji,
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie,
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

UWAGA!

Istnieje możliwość dojazdu do zakładu pracy busem pracowniczym, który zabiera ludzi ze Skierniewic, Żyrardowa i okolic.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)