Opiekunka do Pana w ok. Monachium

Curaform24
  • Suwałki, podlaskie pow. Suwałki

Opiekun

Umowa o pracę

Poszukujemy Panią do pracy w opiece z komunikatywnym niemieckim. Opis podopiecznego : Pan 89 kg, 172 cm, 65 kg, ma początki demencji, osłabienie po pobycie w szpitalu, ryzyko upadku, porusza się samodzielnie wózkiem inwalidzkim, pomaga przy transferach. Dezorientacja co do miejsca, samodzielny w toalecie. Częściowy ubytek słuchu. Częściowo samodzielny w higienie. Praca w nocy sporadyczna.
Warunki pobytowe : Pan mieszka w domu jednorodzinnym z żoną – pomoc w prowadzeniu domu, wieś, 5 min transport, 5 min sklep DLA OPIEKUNKI: 2 pokoje, aneks kuchenny, łóżko, szafa, osobna toaleta, Internet, TV, telefon Flatrate

OBOWIĄZKI: Pomoc przy czynnościach higienicznych, przy przebieraniu, przypominanie o lekach, umawianie i asystowanie w wizytach lekarskich, zakupy, gotowanie (dla 3 z opiek.), sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatów.

WYMAGANIA: Pani z doświadczeniem w opiece, niepaląca, komunikatywny niemiecki , prawo jazdy
LOKALIZACJA: Antholing (40km od Monachium)

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do ZUS do średniej krajowej
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice Tel.: 32 33-93-106,107 ;
mail: m. @

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)