Elektromechanik / elektryk pojazdowy

Agro-Techma Dorota Piszczór
  • Jarocin, wielkopolskie pow. jarociński

Inżynier

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma produkcyjna poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko: ELEKTROMECHANIK / ELEKTRYK POJAZDOWY

Zakres obowiązków:
• utrzymanie sprawności technicznej i zapewnienie ciągłości produkcyjnej zakładu,
• nadzór nad pracami naprawczymi od strony elektrycznej,
• współpraca z dostawcami w zakresie części elektrycznych,
• wykonywanie instalacji elektrycznych w maszynach budowalnych,
• projektowanie i wykonywanie wiązek elektrycznych w kabinach do ciągników i w maszynach budowalnych,
• projektowanie, montaż i nadzór nad instalacjami
elektrycznymi w pojazdach elektrycznych,
• wykonywanie elektroniki w pojazdach elektrycznych

Wymagania

• wykształcenie min. średnie kierunkowe (mechanika, automatyka, elektryka, elektronika),
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
• znajomość zasad działania systemów sterowanych elektronicznie.

Oferujemy

- Pracę w młodym zespole
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kariery
- Pracę od zaraz, zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
- Pracę w stabilnej finansowo i rozwijającej się firmie,
- Możliwość rozwijania swoich umiejętności w nowoczesnym zakładzie zapewniającym wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą,
- Wsparcie przełożonych,
- bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie,
- Możliwość dodatkowego zarobku za pracę w nadgodzinach,

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)