Recepcjonista/ Recepcjonistka Gdańsk

Hostel La Guitarra Gdańsk
  • Gdańsk, pomorskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Do pracy w hostelu w centrum Gdańska zatrudnimy Recepcjonistkę / Recepcjonistę

Wymagania

Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym jest niezbędna na tym stanowisku. Obsługa gości prowadzona jest w języku angielskim.

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - zapewniamy szkolenie.

Obowiązki:

W zakres obowiązów na tym stanowisku wchodzi opieka nad gośćmi obsługa rezerwacji, opieka nad czystością obiektu i pokoi, współpraca z innymi członkami zespołu. Praca odbywa się w systemie zmianowym.

Oferujemy

- Pracę w przyjaznym środowisku młodego zespołu.

- Możliwość doskonalenia języka angielskiego w praktyce poprzez codzieną pracę w środowisku gości z całego świata.

- Szkolenie i naukę zawodu recepcjonisty.

- Ścieżkę wynagrodzeń.

- Wysokie premie uzależnione od inywidualnych i biznesowych efektów pracy.

- Ścieżkę rowoju osobistego i możliwość awansu na stanowiska kierownicze (dla wyróżniających się osób).

- Elastyczny grafik pracy uwzględniające potrzeby osób uczących się. Umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata.

- Strój służbowy.

- Posiłki i napoje regeneracyjne oraz płatne przerwy w czasie godzin pracy.

- Pracę w stabilnej firmie posiadającej obiekty w kilku lokalizacjach w kraju.

- Możliwość darmowych noclegów i wysokich rabatów na noclegi we własnych obiektach oraz w zaprzyjaźnionych hostelach i hotelach na terenie całego kraju oraz w Europie i na Świecie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem. Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)