INŻYNIER BUDOWY - Kosztorysant robót budowlanych

REMONTDOM SC MAREK ŻUKOWSKI, MAREK GRYNCZEL
  • Białystok, podlaskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma budowlana REMONTDOM s.c. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY - kosztorysant robót budowlanych

Szukamy osoby, która ma ochotę stać się częścią naszej firmy, aktywnie uczestniczyć w realizowanych przez nas projektach i wspólnie dążyć do najlepszych możliwych rezultatów. Budujemy i remontujemy Instytucje Państwowe - głównie realizujemy projekty publiczne (żłobka, szkoły, szpitale, banki, zabytkowe kamienice, itp.)

Oczekujemy od Ciebie:
- wykształcenie wyższe budowlane,
- podstawowa znajomość programu Norma PRO i pakietu MS Office
- samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

Opis stanowiska:
- wsparcie budowy w zakresie bezpieczeństwa, jakości kosztów, cen, podwykonawstwa
- sporządzanie umów z podwykonawcami
- sporządzanie harmonogramów i rozliczeń budowy
- nadzór nad budową, zamawianie materiałów budowlanych
- przygotowanie ofert do przetargów publicznych
- pomoc w sporządzaniu kosztorysu budowy (Norma PRO)
- branie czynnego udziału we wszystkich procesach budowy
- praca w biurze

Co oferujemy:
- umowa o prace lub na własnej działalności gospodarczej, - -
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
- praca w biurze od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
- rozwój osobisty
- miłą atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mail.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)