Inżynier Budowy Firma Remar

REMAR
  • Stary Sącz, małopolskie pow. nowosądecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

inżynier Budowy Firma Remar
Miejsce pracy: Stary Sącz
Region: małopolskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• uczestnictwo w organizowaniu i koordynowanie prac na budowie,
• nadzór nad zapewnieniem warunków właściwej organizacji robót oraz spełnienia wymogów obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony ppoż.,
• weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem zgodności oraz możliwości ich realizacji,
• udział w kontroli projektów technicznych,
• uczestnictwo w przeprowadzaniu inwentaryzacji rzeczowej robót,
• techniczna obsługa budowy,
• nadzór nad budżetem budowy (przygotowanie budżetu, analiza, rozliczanie),
• analizowanie materiałów przetargowych zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty,
• kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców,
• wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy.

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowani absolwenci kierunku Budownictwo),
• znajomość przepisów prawa budowlanego,
• dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad, programów do kosztorysowania,
• zdolności interpersonalne, umiejętności negocjacyjne,
• prawo jazdy kat. B,
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji.

OFERUJEMY:

• samodzielną pracę w stabilnej firmie,
• możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,
• pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
• wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom,
• niezbędne narzędzia pracy.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)