Handlowiec / Brand manager

Thermacell Polska
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Thermacell Polska aktualnie poszukuje pracownika na stanowisku: Handlowiec / Brand manager

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B, zbudowanie sieci dysrybutorów
• Wprowadzanie produktów nowej marki na rynek
• Profesjonalne doradztwo
• Pogłębianie relacji z obecnymi klientami
• Prowadzenie oraz koordynowanie sprzedaży w podległym regionie
• Udział w szkoleniach, targach oraz wyjazdach zagranicznych
• Reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek

Wymagania

• Wiedza z zakresu budowania i wprowadzania na rynek nowych marek
• Min. 3 letnie doświadczenie
• Wykształcenie wyższe ekonomia/zarządzanie/marketing
• Bardzo wysoka kultura osobista
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Zdolności negocjacyjne
• Samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie
• Silna motywacja i wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych sobie celów
• Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Ciekawą i pasjonującą pracę w stabilnej, mocno rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia techniczne, branżowe oraz handlowe
• Pracę w młodym i nastawionym na sukces zespole
• Umowę o pracę lub kontrakt
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, komórka

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) na adres email: @

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę CALIPSO z siedzibą w Jonkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia
1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest CALIPSO z siedzibą w Jonkowie przy ul. Ogrodowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma
Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26
czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)