Asystenta/Asystentkę do Działu Doradców od zaraz

Ewatex
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

Bieżące wsparcie dla Doradców w zakresie prowadzonych projektów (m.in. obsługa korespondencji, spotkań, aktualizacja informacji w bazach danych, organizacja podróży służbowych, itp.)
Wsparcie Działu w edycji raportów, przygotowywaniu umów i ofert
Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

Od Kandydatów oczekujemy:

Biegłej znajomości pakietu programów Microsoft Office
Umiejętności obsługi urządzeń biurowych
Umiejętności organizacji czasu i stanowiska pracy
Pozytywnego nastawienia oraz zaangażowania w powierzone
zadania
Umiejętności pracy w zespole
Energiczności, otwartości, komunikatywności
Elastyczności w działaniu i umiejętności pracy pod presją czasu

Dlaczego warto rozpocząć pracę z Nami?

Konkurencyjne wynagrodzenie
Prestiż
Stała możliwość nauki i rozwoju
Stabilne zatrudnienie
Dobra atmosfera
Szacunek do indywidualności
Zbalansowany czas pracy
Jasna ścieżka kariery
Ciekawe i innowacyjne projekty
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)