Sprzedawaj i zarabiaj! Francuski home office!

Tivron
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Masz wrażenie, że wszystkie oferty pracy z językiem obcym są niemal identyczne?

Szukasz czegoś, co wybije się poza schemat i hasła „międzynarodowe środowisko” czy „dynamiczny zespół”?

My stawiamy na konkret – a TY?

Nasz zespół tworzą językowcy. To głównie Polacy z różną ścieżką zawodową i doświadczeniem. To studenci i absolwenci, ale też osoby, które spędziły kilkanaście lat za granicą, dziś mają wnuki.

Co nasz łączy? Potencjał do pracy w sprzedaży, z klientem. Nie wiesz, czy go posiadasz? Zgłoś się do nas, aby się przekonać – oszlifowaliśmy nie jeden diament!

Poszukujemy osób z żyłką handlowca do rozwoju rynku francuskiego

Co jest dla nas ważne?

Biegłość w języku francuskim (C1) plus komunikatywna (B2) znajomość polskiego
Nastawienie do sprzedaży – wyznajemy zasadę, że sprzedaż można każdy produkt, a zależy to od osoby sprzedającej
Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności – dążenie do perfekcji, co raz lepszych wyników
Otwartość na zmiany, elastyczność, łatwość odnajdywania się w każdej sytuacji.

Dajemy Ci możliwość

-zarobienia ponad przeciętnego wynagrodzenia – 4000zł netto podstawy oraz premie: od 3000 do 6000zł netto - premiujemy Twoje zaangażowanie;
-pracy zdalnej na pełny etat
-codziennego, intensywnego kontaktu z językiem francuskim i kulturą danego kraju dzięki rozmowom telefonicznym z native speakerem;
-zdobycia wiedzy z zakresu sprzedaży i obsługi klienta – oferujemy najlepsze szkolenia sprzedażowe w mieście;
-bycia częścią zgranego i przyjaznego zespołu - z nami poczujesz się jak w domu

Twoje zadania:

- rozmowy telefoniczne z klientem native speakerem, który kupił produkt online;
- praca na infolinii wychodzącej i przychodzącej;
- aktywna dosprzedaż produktów celem powiększenia wartości pierwotnych zamówień

Koniecznie zgłoś się do nas, by poznać szczegóły :)
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)