ANKIETER TERENOWY

ABM Fast Solutions
  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa WW sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku

ANKIETER/ANKIETERKA

Opis stanowiska:
- Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z respondentami,
- Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach,
- Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów.

Wymagania

1. Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań
2. Komunikatywność i klarowność formułowania wypowiedzi w mowie i piśmie
3. Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań
4. Mile widziane, lecz nieobowiązkowe doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

a) Elastyczne godziny pracy
b) Możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych
c) Pracę na podstawie umowy zlecenia
d) Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi
e) Zwrot kosztów dojazdu

Zasady współpracy:
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się dopiero w trakcie przygotowań do realizacji konkretnego projektu badawczego. Ankieter zatrudniony jest przy wykonywaniu określonego zlecenia zatem jest to praca o charakterze dorywczym.

Poszukujesz pracy, która zapewni Ci dodatkowe środki? Jesteś towarzyski i chciałbyś to wykorzystać w praktyce? To praca dla Ciebie, zawód ankietera na tym właśnie polega, na kontakcie z ludźmi i na przeprowadzaniu z nimi rozmów. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zgłoś się poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego na naszej stronie:
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)