ANKIETER TELEFONICZNY

ABM Fast Solutions
  • Rzeszów, podkarpackie

Inny

Umowa o pracę

Praca zdalna

PRACA DORYWCZA LUB STAŁA NA STANOWISKU ANKIETERA TELEFONICZNEGO.

KIM JESTEŚMY?
Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions z siedzibą w Rzeszowie, to firma badawcza o ustabilizowanej pozycji na rynku.
Działamy od 2012 roku, zrealizowaliśmy przeszło 200 projektów badawczych, w większość o zasięgu krajowym.

Więcej informacji o nas na stronach:
- fastsolutions.pl
- praca-fastsolutions.pl

W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje osób zainteresowanych podjęciem współpracy w ramach stanowiska ANKIETER TELEFONICZNY :)

Ważne! Oferta pracy w żaden sposób nie wiąże się z telesprzedażą lub promocją usług.
NIE JESTEŚMY CALL CENTER :)

OPIS STANOWISKA:
- Przeprowadzanie ankiet i wywiadów telefonicznych w rozmaitych projektach badawczych z zakresu badań rynku i badań społecznych
- Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach
- Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów
- Praca w biurze w Rzeszowie albo praca zdalna
- Realizacja ankiet telefonicznych odbywa się między 9.00 a 19.30 w zależności od typu projektu badawczego -> istnieje zatem możliwość wybrania dogodnych godzin pracy

WYMAGANIA:
- Wykształcenie minimum średnie
- Miły głos i dobra dykcja
- Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań
- Komunikatywność i łatwość wypowiadania się
- Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY
- Pracę dodatkową lub stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie
- Bezpłatne szkolenia
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi
- Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej po przeszkoleniu i okresie testowym w siedzibie
- Praca w biurze firmy na terenie Rzeszowa
- Możliwość zarobku i zdobycia cennego doświadczenia, które zaprocentuje na rynku pracy (zapewniamy referencje).

REKRUTACJA odbywa się wyłącznie przez formularz online dostępny poniżej (wystarczy skopiować poniższy link,otworzyć w oknie przeglądarki i uzupełnić dane).

Osoby zainteresowane pracą dodatkową na tym stanowisku prosimy o jego wypełnienie. Czas wypełniania to raptem 3 minuty :)
Nie ma konieczności przesyłania dokumentów aplikacyjnych.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Serdecznie zapraszamy! :)
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)