Twoje wsparcie w rekrutacji

Serwisant Urządzeń Pomiarowych

SZOPA DAWID PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALNYCH "TORFBUD"

Zakres działalności przedsiębiorstwa Torfbud, obejmuje świadczenie usług związanych ze sprzedażą, legalizacją i naprawą wag. Zapewniamy sprawny montaż wag samochodowych, wag na węzłach betoniarskich oraz systemów kontroli towarów paczkowanych. Zajmujemy się również wzorcowaniem wag. Świadczymy usługi w zakresie elektronizacji i hybrydyzacji wag. Proponujemy klientom innowacyjne oprogramowania do urządzeń wagowych.

Poszukujemy pracownika na serwis wag i urządzeń pomiarowych.

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

Bieżące naprawy odbywają się na miejscu - serwis w Chorzowie oraz z wyjazdami do klientów w przypadku dużych urządzeń.  Serwisujemy oraz legalizujemy wagi od małych analitycznych po duże przemysłowe - taśmowe, samochodowe czy kolejowe, elektroniczne oraz mechaniczne. Na początek praca w asyście doświadczonych pracowników, po okresie nauki - samodzielne serwisy.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z elektroniką.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku od 7 do 15,
  • na początek wynagrodzenie 2900 brutto.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
SZOPA DAWID PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALNYCH "TORFBUD", 41-500 Chorzów, Mikołaja Kopernika 6, NIP: 6272313383
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Chorzów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2900 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
04-08-2020
Oferta wygasa w dniu:
28-08-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Serwsiant/ Pracownik techniczny

Zawód: serwisant Rodzaj: praca stała
Chorzów
Opublikowana:29-07-2020
2GSM | Autoryzowany Serwis Samsung

SERWISANT GSM telefonów komórkowych

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa na okres próbny
3000-3500 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Bielsko-Biała
Opublikowana:06-08-2020 POLECANA
ITURRI Poland

Pracownik ds. obsługi systemów vendingowych (branża przemysłowa)

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
Opublikowana:03-08-2020
ALUPROF S.A.

Młodszy serwisant

Goleszów
Opublikowana:30-07-2020

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Zawód: serwisant Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1057 zł
Żory
od 1057 zł

SERWISANT -MAGAZYNIER

od 1057 zł
Jastrzębie-Zdrój
Opublikowana:24-07-2020
od 1057 zł