Twoje wsparcie w rekrutacji

Grafik

Firma KAZA DESIGN sp. z o.o., producent nowoczesnych mebli tapicerowanych.

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w współtworzeniu komunikacji marketingowej marki podczas tworzenia materiałów wspierających sprzedaż,
  • Przygotowanie i obróbka zdjęć produktów do internetu oraz do druku,
  • Tworzenie projektów graficznych, materiałów promocyjnych i reklamowych POS (katalogów, ulotek, banerów) oraz przygotowanie do druku,
  • Projektowanie grafik na potrzeby internetu.

Wymagania:

  • Znajomości programów graficznych Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, InDesign,
  • Śledzenie aktualnych trendów w projektowaniu graficznym,
  • Kreatywne podejścia do podejmowanych wyzwań,
  • Samodzielność w pracy własnej połączonej z umiejętnością współpracy w zespole,
  • Zmysł estetyczny,
  • Umiejętność robienia zdjęć produktowych.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie poparte umową o pracę,
  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny program motywacyjny,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Kaza Design sp. z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

Administratorem moich danych osobowych jest KAZA DESIGN Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach, Ul. Żywiecka 212, 34-325 Łodygowice, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Bielski-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 381 - pokaż numer telefonu - 5, REGON: 241 - pokaż numer telefonu - - , NIP: 553 - pokaż numer telefonu - 1

Cele i podstawy przetwarzania

Twoje dane osobowe podane w CV przetwarzamy w celu:

a) uwzględnienia Cię w prowadzonym procesie rekrutacji, lub

b) uwzględniania Cię w prowadzonym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach

na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Odbiorcy danych

Administrator danych może udostępniać Twoje dane podmiotom z nim współpracującym, np. firmie IT, firmie serwisowej sprzętu. Administrator udostępni również Twoje dane sytuacji, kiedy będzie to konieczne z uwagi na ciążący na nim obowiązek.

Przekazywanie danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych

Administrator nie przekazuje Twoich danych do Państw trzecich.

Okres przechowywania danych

Twoje dane pozyskane w związku z prowadzonym procesem rekrutacji będą przetwarzane:

a) w przypadku wyrażenia zgody na udział w prowadzonym procesie rekrutacji- do jego zakończenia,

b) w przypadku wyrażenia zgody na udział w prowadzonym procesie rekrutacji oraz w dalszych procesach rekrutacyjnych- do czasu cofnięcia zgody lub maksymalnie przez dwa lata od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Twoje prawa:

Informujemy, że przysługuje Ci:

a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii

b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych

c) prawo do usunięcia danych.

d) ograniczenia przetwarzania danych

e) prawo do przenoszenia danych:

f) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Realizacja żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacyjnym.

W przypadku chęci realizacji powyższych praw, prosimy o kontakt drogą elektroniczną, pocztą tradycyjną lub osobiście z wykorzystaniem następujących danych:

KAZA DESIGN Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach, Ul. Żywiecka 212, 34-325 Łodygowice

Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych osobowych

Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy przez Administratora.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji

Nie podejmujemy wobec Ciebie decyzji w sposób zautomatyzowany oraz nie podlegasz procesowi profilowania.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji bardzo prosimy o zawarcie w CV następujących klauzul w zależności od dobrowolnej decyzji:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez KAZA DESIGN Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach, Ul. Żywiecka 212, 34-325 Łodygowice, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko ­­­­­­­­GRAFIK

2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych KAZA DESIGN Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach, Ul. Żywiecka 212, 34-325 Łodygowice, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko GRAFIK z moim udziałem oraz udział w innych rekrutacjach w przyszłości.

Jednocześnie informuję, iż wyrażenie jednej z powyższych zgód na udział w rekrutacji jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zawód:
Grafik
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
06-07-2020
Oferta wygasa w dniu:
29-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

HS Multiservices

Praca dodatkowa - specjalista ds. marketingu internetowego

Zawód: grafik Rodzaj: praca dodatkowa
Bielsko-Biała
Opublikowana:02-07-2020

OBSŁUGA KLIENTA/GRAFIK

Zawód: grafik Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Zabrze
Opublikowana:06-07-2020