Twoje wsparcie w rekrutacji

Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu

Ogłoszenie na stanowisko Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu - Grupa Kęty S.A.

Grupa Kęty największy polski producent profili i komponentów aluminiowych. Krajowy lider z silną pozycją wśród znaczących europejskich przetwórców aluminium. Uznana marka, swoim klientom z różnych krajów i branż oferuje najwyższej jakości wyroby i serwis. Jest jedną z 25 spółek Grupy Kapitałowej Kęty, który zatrudnia łącznie ponad 5000 pracowników.

Stanowisko:Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków

  • Usuwanie usterek, awarii i utrzymywanie w sprawności urządzeń produkcyjnych i pomocniczych
  • Wykonywanie prac montażowych, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń, sieci i instalacji
  • Przygotowywanie nowych uruchomień na urządzeniach
  • Analiza zdarzeń na urządzeniach i przedstawianie działań zapobiegawczych
  • Wprowadzanie usprawnień na urządzeniach

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne - elektronik
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie programowania i użytkowania sterowników PLC
  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne G1, G2, G3
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, samodzielność, operatywność, odpowiedzialność
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatek płacowy za pracę w systemie czterobrygadowym
  • Praca w zespole ekspertów w swojej branży
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych - m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne,    premia świąteczna i wakacyjna
  • Dodatkowe benefity - m.in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia, pracowniczy program emerytalny, kursy językowe w godzinach pracy, pracowniczy program emerytalny
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Grupa Kęty S.A.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV z dopiskiem Elektronik_UR.

Klauzula informacyjna:

INFORMACJA DLA KANDYDATA DO PRACY

Działając na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO, Grupa Kęty S.A. informuje, że:

Administratorem danych osobowych jest Grupa Kęty S.A. (ul. Kościuszki 111, 32-650 Kęty, NIP: 5490001468).

Zakres przetwarzanych danych ogranicza się do informacji wynikających z przepisów prawa pracy, a także podanych dobrowolnie przez kandydata do pracy .

Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Grupie Kęty S.A.  na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w związku z art. 221 § 1 Kodeksu pracy. Obejmują one w szczególności:

1) imię (imiona) i nazwisko;

2) datę urodzenia;

3) dane kontaktowe wskazane przez taką osobę;

4) wykształcenie;

5) kwalifikacje zawodowe;

6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

W przypadku danych osobowych, które nie są wymienione w art. 221 § 1 k.p., podstawą ich przetwarzania jest dobrowolna zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO, art. 9 ust. 2 lit. a RODO). Dotyczy to takich danych jak np.:

  • wizerunek (zdjęcie);
  • prywatny adres poczty elektronicznej i prywatny numer telefonu;
  • testy osobowościowe i/lub psychologiczne oraz testy inteligencji płynnej;
  • zapis wideo rozmowy.

Dostęp do danych mają jedynie upoważnieni pracownicy/współpracownicy Grupy Kęty S.A., w szczególności są to pracownicy Działu HR oraz przełożeni, a także podmiotów świadczące usługi  kadrowe, informatyczne.

Podanie danych jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji do pracy w Grupie Kęty S.A. W zakresie, w którym podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, podanie danych jest dobrowolne.

Masz prawo do żądania od Grupy Kęty S.A.: dostępu do swoich danych osobowych oraz uzyskania ich kopii, a także żądania sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych (za wyjątkiem sytuacji, w których przetwarzanie danych wynika z przepisu prawa), ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych (jeśli podstawą ich przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą i przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany).

W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody, przysługuje prawo do jej cofnięcia, co jednak nie wpływa na ważność czynności dokonanych na podstawie zgody w okresie między jej udzieleniem a cofnięciem.

W razie wątpliwości w zakresie przetwarzania danych osobowych, w szczególności w celu skorzystania z przysługujących praw, prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Panem Tomaszem Cyganem, e-mail: IODO_grupakety@grupakety.com, tel. 0 694 429 337 lub listownie na adres administratora.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy).

Dane osobowe będą przetwarzane w trakcie procesu rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu tak długo jak nie zostanie cofnięta zgoda na przetwarzanie danych osobowych lub tak długo jak jest to niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Dane osobowe nie będą wykorzystywane w procesach automatycznego profilowania ani przekazywane poza obszar Unii Europejskiej.

Zapoznałam/em się z treścią obowiązku informacyjnego, dotyczącego przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w Grupie Kęty S.A.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Jeżeli chce Pan/i zezwolić nam na wykorzystywanie Pana/i CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Grupie Kęty S.A., prosimy zamieścić w swoim CV poniższą zgodę:

"Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w Grupie Kęty S.A. do czasu wycofania niniejszej zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat od wyrażenia zgody.”

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy

Zawód:
Elektronik
Miejsce pracy:
Kęty
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
03-07-2020
Oferta wygasa w dniu:
17-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MONTER - ELEKTRONIK

Zawód: elektronik Rodzaj: umowa na okres próbny
"PROPER GUARD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Sosnowiec
Opublikowana:03-01-2020
od 3000 zł

ELEKTRONIK/SERWISANT/HOBBISTA

Zawód: elektronik Rodzaj: umowa o pracę
POLKOKS ELEKTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2700 zł
Dąbrowa Górnicza
Opublikowana:21-08-2019
od 2700 zł

SERWISANT URZĄDZEŃ POMIAROWYCH

SZOPA DAWID PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALNYCH "TORFBUD"
od 2900 zł
Chorzów
Opublikowana:30-06-2020
od 2900 zł

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO /ELEKTRONIK

REINSTALL SERWIS PIOTR PIEKARCZYK
2900-4900 zł
Chorzów
Opublikowana:19-05-2020

MONTAŻYSTA - ELEKTRONIK

kontakt przez PUP
od 2600 zł
Radlin
Opublikowana:30-01-2020
od 2600 zł

ELEKTRONIK

OVIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3500-5000 zł
Gliwice
Opublikowana:29-06-2020

INSPEKTOR DO SPRAW ADMINISTRACJI I ZARZĄDZANIA SIECIĄ TELEINFORMATYCZNĄ SEKCJI ADMINISTRACJI INFRAST

Śląski Oddział Straży Granicznej z siedzibą w Raciborzu
od 2700 zł
Racibórz
Opublikowana:25-06-2020
od 2700 zł