Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Starszy Specjalista ds. BHP

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-07-03

BULTEN POLSKA ma szwedzkiego właściciela Fasteners AB, wspólnie z zagranicznymi oddziałami tworzy międzynarodowy koncern inżynieryjny. Grupa zajmuje się rozwojem i produkcją specyficznych dla klienta komponentów i systemów opartych na materiałach z metalu. Bulten jest jednym z największych europejskich dostawców elementów złącznych dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie i analiza poziomu zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie z uwzględnieniem monitorowania aktywnego i reaktywnego oraz  inicjowanie stosownych zmian,
  • sporządzanie ocen i analiz ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  •  nadzór nad stanem bezpieczeństwa pracowników oraz  informowanie kierownictwa o stwierdzonych zagrożeniach,
  • czynny udział w odbiorach technicznych maszyn i innych urządzeń, a także nowo wybudowanych lub zmodernizowanych obiektów mających wpływ na bezpieczeństwo pracy pracowników,
  • współpraca z organami Państwowej Inspekcji Pracy oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej, a także upoważnionymi laboratoriami, w kwestii kontroli względem obowiązku prowadzenia przez pracodawcę pomiarów, mających na celu określać stężenia i natężenia czynników szkodliwych dla zdrowia, występujących na poszczególnych stanowiskach pracy,
  • aktywny udział w pracach komisji BHP,
  • audytowanie przestrzegania działań i zasad wynikających z systemu zarządzania BHP,
  • prowadzenie szkoleń dotyczących BHP (wstępne, okresowe),
  • zgłaszanie do Dyrektora Zakładu  potrzeb w zakresie prowadzenia prac, nakładów
    i inwestycji służących ochronie bezpieczeństwa pracy,
  • opiniowanie celów ogólnych i szczegółowych zarządzania bezpieczeństwem pracy i przekazywanie swoich opinii Dyrektorowi Zakładu oraz Pełnomocnikowi Zarządu ds. systemów zarządzania,
  • nadzór nad zapewnieniem odpowiednich (dobór) środków ochrony indywidualnej,
  • podejmowanie szerokich działań prewencyjnych zmierzających do identyfikowania  i eliminowania zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • prowadzenie działań zmierzających do przeciwdziałania chorobom zawodowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o specjalności BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • 10 letni staż pracy w przemyśle,  w tym co najmniej  5-letni staż pracy w służbie BHP,
  • ukończone szkolenie w dziedzinie BHP dla pracowników służb BHP,
  • posiadanie uprawnień certyfikowanego audytora wewnętrznego systemu ISO 45001,
  • umiejętność inicjowania i realizacji projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa  w firmie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności angażowania pracowników w przestrzeganie przepisów i zasad BHP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i pracę w środowisku międzynarodowym,
  • znajomość przepisów prawnych  i zasad  dotyczących BHP,
  • determinacja i nastawienie na realizację założonych celów,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za prowadzone procesy.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia do pracy ( telefon, komputer itp.),
  • obszerny pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • dodatkowe ubezpieczenie emerytalne.

Bliższe informacje znajdziesz na naszym Profilu pracodawcy.

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
22-06-2020
Oferta wygasła w dniu:
03-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM” sp. z o. o.

Specjalista ds. kontrolingu

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Gliwice
Opublikowana:03-07-2020 POLECANA
NORDFLAM

Specjalista ds. technicznych

NORDFLAM
NORDFLAM
Cieszyn
Opublikowana:03-07-2020
KGK TRADE

Specjalista ds. Importu z Azji

KGK TRADE
KGK TRADE
Kraków
Opublikowana:09-07-2020
Centrum Medyczne UJASTEK Sp. z o.o.

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa zlecenie
Kraków
Opublikowana:08-07-2020
ELEKTRO MED Grzegorz Pałkowski

Specjalista ds. kontroli jakości / Specjalista ds. rejestracji

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała

POLECANA
Kraków
Opublikowana:06-07-2020 POLECANA

Specjalista ds. informacji i ewidencji

Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Katowicach
Katowice
Opublikowana:16-06-2020

Specjalista

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Nowym Targu
Nowy Targ
Opublikowana:10-06-2020