Twoje wsparcie w rekrutacji

Lider zespołu personalnego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-05-05

Tradycyjne wartości, zaspakajanie potrzeb klientów, dbałość o pracowników - to nasz znak rozpoznawczy. Ludzie, którzy  pracują razem potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna.

Obecnie poszukujemy

LIDERA ZESPOŁU PERSONALNEGO

 Poszukujemy osoby, dla której kadry i płace to nie tylko praca, ale również pasja, a bycie Liderem przychodzi jej w sposób naturalny.

Zakres obowiązków:

Co będzie należało do twoich zadań:

  • nadzór nad prowadzeniem projektów rekrutacyjnych oraz udział w procesie rekrutacji na stanowiska kierownicze i menadżerskie w branży spożywczej
  • wspieranie Kadry Zarządzającej w realizacji ich celów biznesowych poprzez doradztwo w zakresie zarządzania personelem;
  • analizowanie pojawiających się problemów personalnych i rekomendowanie działań naprawczych;
  • sporządzanie analiz i raportów, monitorowanie kluczowych wskaźników HR, rekomendowanie i prowadzenie odpowiednich działań wspierających;
  • realizacja procesów związanych z employer brandingiem oraz rozwojem pracowników;
  • bieżące wsparcie swojego zespołu.

Wymagania:

Czego od ciebie oczekujemy:

  • praktycznej znajomości Kodeksu Pracy i łatwości w poruszaniu się i interpretacji przepisów kodeksowych
  • praktycznej znajomości obsługi programów kadrowo/płacowych: np.  ENOVA, Optima, Symfonia
  • doświadczenia na podobnym stanowisku  (preferowane w branży retail)
  • kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu  projektów oraz zarządzania personelem i procesami
  • wykształcenie wyższe - preferowana psychologia, socjologia, ekonomia lub zarządzanie zasobami ludzkimi
  • umiejętności analityczne, myślenia procesowego oraz rozwiązywania problemów;
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel)

Firma oferuje:

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • pracę w polskiej firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju
  • ciekawe wyzwania i duża dynamikę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • różnorodność realizowanych zadań
  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy

Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Kęty
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
14-04-2020
Oferta wygasła w dniu:
05-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Virtu Holding Sp. z o.o.

Lider zmiany produkcji

Zawód: team lider Rodzaj: umowa o pracę
Zawiercie
Opublikowana:28-05-2020