Twoje wsparcie w rekrutacji

Technik Farmaceutyczny

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-01

Zatrudnienie to poważna decyzja zarówno dla pracodawcy, jak i kandydata.

W HR Contact, przede wszystkim stawiamy na relacje partnerskie. Dobry kontakt i relacje z kandydatami należą do naszych podstawowych wartości. Skupiamy się na budowaniu pozytywnych i dobrych doświadczeń z naszymi kandydatami i rozumiemy, że to dzięki nim możemy rozwijać dalej naszą firmę.

Będąc specjalistami w rekrutacji zapewnimy naszym kandydatom doradztwo, jak efektywnie przejść proces rekrutacji, zgodnie z doświadczeniem i rozwojem zawodowym.

Jeśli posiadasz wykształcenie farmaceutyczne, stawiasz na rozwój kompetencji i poszukujesz stabilnego zatrudnienia, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stanowisko:

Technik Farmaceutyczny Poznań

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami
  • Przyjmowanie i realizacja recept
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
  • Wykonywanie leków recepturowych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, dyplom technika farmaceutycznego
  • Ukończony staż zawodowy (warunek konieczny)
  • Otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom
  • Dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę tylko w niedziele handlowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
Zawód:
Farmaceuta
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-18
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-01
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

HR Contact

Magister Farmacji

Zawód: farmaceuta Rodzaj: umowa o pracę
HR Contact
HR Contact
Pleszew
2020-03-30
HR Contact

Zawód: farmaceuta Rodzaj: praca stała
HR Contact
HR Contact
Strzelno
2020-03-30
HR Contact

HR Contact
HR Contact
Janikowo
2020-03-30
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Słupca
2020-03-12
od 2600 zł

POMOC APTECZNA

APTEKI SP.C. JOANNA KOCZOROWSKA, JACEK KOCZOROWSKI, ZENON KOCZOROWSKI
od 2600 zł
Rawicz
2020-03-10
od 2600 zł