Twoje wsparcie w rekrutacji

Koordynator ds. projektów audytorskich

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-31

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 26 lat.

PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.  Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i koordynowanie audytów finansowych, due diligence oraz innych projektów realizowanych przez departament audytu
  • Współpraca z Menedżerem w realizacji projektów audytorskich
  • Raportowanie do Dyrektora Departamentu Projektów Audytorskich
  • Współpraca z innymi pracownikami i Departamentami Spółki
  • Wspieranie i rozwój kontaktów z Klientami
  • Budowanie relacji z Klientami

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w audycie lub na samodzielnym stanowisku księgowym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Rozpoczęty proces kwalifikacyjny na biegłego rewidenta
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kategorii B - dodatowy atut
  • Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego - dodatkowy atut
  • Rozpoczęte postępowanie na biegłego rewidenta - dodatkowy atut

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenie merytorzyczne
  • Szkolenie językowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Multikafeteria (bony, bilety, MultiSport)
  • Program poleceń pracowniczych
Zawód:
Audytor
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-23
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-31
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)