Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Konstruktor

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-26

Ogłoszenie na stanowisko Konstruktor - conTeyor Poland Sp. z o.o.

conTeyor to stabilna firma o globalnym zasięgu, partner w biznesie głównie dla firm z przemysłu motoryzacyjnego i AGD w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opakowaniowych wielokrotnego użytku w celu ochrony delikatnych komponentów używanych do produkcji na liniach montażowych. Nasz zespół ekspertów oferuje innowacyjne, niszowe rozwiązania na całym świecie, o najwyższych standardach jakości, najniższym wpływie na środowisko i minimalnych kosztach całkowitych.

Stanowisko:Konstruktor

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej prototypowej i seryjnej
  • Ewaluacja prototypów
  • Ciągłe udoskonalanie projektowanych produktów pod względem funkcjonalności i kosztów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o specjalności mechanicznej)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi programów CAD (AutoCad, mile widziana znajomość NX)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Obowiązkowość i systematyczność
  • Samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Co oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Przyjazną atmosferę,  pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe)
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-16
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inter Trade Sp. z o.o.

KONSTRUKTOR

Zawód: konstruktor Rodzaj: praca stała
2020-03-23
TI Poland Wapienica

INŻYNIER KONSTRUKTOR

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja online
Bielsko-Biała
2020-03-17
AVIONIC SP.J. B.Kawik-L.Matuszek

Konstruktor Lotniczy