Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DO SPRAW BHP

Zakres obowiązków:

Przygotowanie dokumentacji technicznej,
Współpraca z działami firmy,
praca w Zawierciu w godz. 7-15

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat)
Języki:
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Komunikatywność, nienaganna kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
Aktywna sprzedaż-rozmowa handlowa z elementami negocjacji
Inne wymagania:
Umiejętność analitycznego myślenia, prowadzenie samochodu kat. B, dobre zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w grupie, aktywna sprzedaż + rozmowa handlowa z elementami negocjacji
[Inne] : szukamy pracownika bez doświadczenia zawodowego najlepiej po szkole
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 3 000 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
MICHNIEWSKI SAFETY TECHNOLOGY Sp. z o.o.
Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Monika Jaworska
monika.jaworska@m-s-t.pl
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV proszę kierować na adres e-mail: monika.jaworska@m-s-t.pl
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail
Zawód:
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
Zawiercie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 3000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-01-09
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-29
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CTL Logistics Sp. z o.o.

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Sosnowiec
2020-01-08 POLECANA
Valeo

Health, Safety & Enviromental Specialist

Valeo
Valeo profil firmy
Czechowice-Dziedzice
2020-01-17
Valeo

Młodszy specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Valeo
2020-01-09
PPG

Specjalista ds. BHP (k/m)

PPG
PPG

POLECANA
Cieszyn
2020-01-17 POLECANA

STARSZY INSPEKTOR DS BHP

kontakt przez PUP
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Będzin
2018-11-16
od 2600 zł

PRACOWNIK SŁUŻB BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

SPZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4
od 3000 zł
Bytom
2020-01-16
od 3000 zł

SPECJALISTA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa na okres próbny
od 2250 zł
Radomsko
2019-12-04
od 2250 zł

INSPEKTOR DS. BHP

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU
od 650 zł
Rybnik
2019-12-31
od 650 zł

SPECJALISTA DS. BHP

FCPK Bytów Sp. z o.o. Bytów
od 3000 zł
Kielce
2020-01-15
od 3000 zł