Twoje wsparcie w rekrutacji

Project Manager

Stolarnia HOLZOFFICE Sp. z o. o. powstała na bazie długoletniego doświadczenia w zakresie produkcji i montażu mebli w Niemczech.

Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych, komfortowych wnętrz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i precyzji.

W związku z rozwojem naszej firmy, HOLZOFFICE sp. z o. o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej poszukuje:

Project Manager - kierownik projektu w branży produkcyjnej (stolarskiej)

Praca w Dąbrowie Górniczej oraz na delegacjach na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:

- Utrzymanie relacji, kontakt i spotkania z interesariuszami oraz inwestorem projektu (w języku niemieckim lub angielskim);
- Pomiary przestrzeni wykazanych na projektach architektów;
- Projektowanie konstrukcyjne w programie graficznym;
- Współpraca z kierownikiem produkcji;
- Nadzorowanie terminów;
- Nadzorowanie jakości produktów;
- Zarządzanie formalnymi dokumentami projektu;
- Raportowanie i prezentowanie postępów projektu, przygotowanie i dostarczanie sprawozdań projektowych.
- identyfikacja ryzyka w projektach, planowanie i wdrażanie działań zapobiegawczych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe inżynierskie;
- Biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
- Obsługa programu AutoCAD lub podobnego;
- Wysoka kultura osobista;
- Zdolność do samodzielnej organizacji pracy oraz szybkiego uczenia się;
- Umiejętność pracy pod presją czasu;
- Doświadczenie we współpracy z administracją oraz znajomość procedur administracyjnych.
- Przedsiębiorczość, kreatywność, samodzielność, skuteczność, zaangażowanie, energia.

Firma oferuje:

·       stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·       umowa o pracę na pełen etat

·       niezbędne narzędzia pracy

·       możliwość rozwoju zawodowego

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

1. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez

 HOLZOFFICE Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (kod pocztowy 41-303) ul. Budowlanych 4

2. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli kandydat zamieści dodatkowe dane osobowe przekraczające zakres wskazany w ogłoszeniu oraz przepisach Kodeksu pracy, to jednocześnie wyraźnie potwierdza, że zgadza się na ich przetwarzanie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji.

3. Dodatkowo, jeżeli kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu należy zamieścić treść zgody w przesyłanym CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOLZOFFICE Sp. z o.o moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji”.

4. Wyrażone zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

5. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz przeniesienia. Pełna informacja o ochronie danych osobowych na podstawie RODO, w tym o wszystkich przysługujących kandydatowi prawach oraz sposobie ich realizacji, znajduje się www.holzoffice.com

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
HOLZOFFICE Sp. z o.o. , ul. Budowlanych 4 , 41-303 Dąbrowa Górnicza, NIP: 6292491863
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-14
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-13
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
ATEPAA

Project Manager ze znajomością języka francuskiego

Zawód: project manager Rodzaj: umowa o pracę
ATEPAA
ATEPAA

POLECANA
Bielsko-Biała
2020-01-17 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Specjalista ds. rozwoju narzędzi informatycznych obsługi Klienta

Strzelce Opolskie
2020-01-17
ULTER-SPORT

Specjalista ds. wdrożeń

Zawód: project manager Rodzaj: praca stała
ULTER-SPORT
ULTER-SPORT
Węgierska Górka
2020-01-17